Zalety wymrażania suchym lodem

Ekologia

Zastosowana metoda wymrażania  pluskwy nie wykorzystuje środków chemicznych w walce z insektami. Dodatkowo pluskwy coraz częściej są uodpornione na substancje stosowane w metodach chemicznym. Metoda idealnie się sprawdza w mieszkaniach gdzie mieszaniec nie może wyjść z domu lub ma durze problemy zdrowotne.

Bezpieczeństwo

Wymrażanie pluskwy tą metoda zapewnia wysokie bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt domowych. Nie wydziela żadnych niebezpiecznych oparów, wykorzystywany jest dwutlenek węgla który zamienia się w suchy lód. Podczas zabiegu mieszańcy mogą przebywać w domu, a zaraz po nim korzystać z wymrażanego pomieszczenia.

Wymrażanie pluskwy Cryonite - kompelsowe zwalcznie

Wymrażanie pluskwy narzędziem Cryonite zapewnia zwalczenie nie tylko dorosłych osobników i larw ale również jaj insektów.

Dzięki bardzo niskiej temperaturze suchego lodu około -80°C który jest wytwarzany poprzez zastosowanie dwutlenku węgla, metoda zapewnia zlikwidowanie zarówno dorosłych insektów jak i ich jaj. Jaja insektów wykazują wysoką odporność na dostępne środki chemiczne stosowane przy zabiegach, jedynie bardzo wysoka temperatura +60°C lub bardzo niska -80°C może uszkodzić jej w takim stopniu aby nie wykluło się kolejne pokolenie.

Dzięki zwalczaniu zarówno jaj jak i insektów w większości przypadków wystarcza tylko jeden zabieg wykonywany metodą wymrażania.

Wymrażanie pluskwy Cryonite
Co to jest?

Wymrażanie pluskwy dzięki Cryonite - jest jedną z alternatyw i wysoce skutecznym narzędziem w walce z pluskwami.

Zwalczanie szkodników a zwłaszcza pluskwy to praca dla profesjonalistów.
Metoda wymrażania jest w pełni naturalna, bez użycia środków chemicznych doskonale zwalcza nawet tak uciążliwe insekty jak pluskwy.  Suchy lód który jest wykorzystywany zamraża szkodnika wywołując natychmiastową śmierć.

Metody:

Metoda żelowa

Metodę tę stosuje się do zwalczania mrówek i karaczanów  (prusaków, karaluchów). 

Polega na punktowej aplikacji insektycydu o konsystencji żelu w miejscach bytowania szkodników i na ścieżkach ich wędrówek. Owady dodatkowo pobierają żel i zabierają go do gniazda, dzięki czemu zwalczają również osobniki które nie miałyby z nim kontaktu. Żel jest całkowicie bezpieczny dla każdego domownika, ponieważ działa wyłącznie po zjedzeniu i nawet gdyby został zjedzony zawiera minimalne stężenia, które działają tylko na stworzenia wielkości prusaka czy karalucha zakłócając jego system nerwowy.

Z racji aplikacji preparatu w konkretnych miejscach, metodę tę można stosować w obiektach szczególnego ryzyka gdzie należy zachować specjalne środki ostrożności (żłobki, przedszkola, gastronomia, lokale mieszkalne etc.) Zabieg można wykonać w obecności dzieci i zwierząt ponieważ ponieważ środek aplikowany jest w niedostępnych miejscach.

Preparat wykłada się specjalnym pistoletem w określonych miejscach i dawkach. Metoda jest wyjątkowo dyskretna i bezpieczna.  Zgon owadów następuje w wyniku spożycia preparatu zawierającego w swoim składzie atrakcyjne składniki pokarmowe oraz  substancje wabiące, które działają na małym obszarze (jeden punktu żelu ok. 10-20 cm, dzięki czemu przyciąga tylko te, które już pojawiły się w naszym mieszkaniu, nie ściąga ich z sąsiednich lokali, gdyż wabiki nie mają takich zasięgów, a karaczany nie posiadają takiego zmysłu węchu) i insektycyd.

Pamiętaj że zawsze warto działać od razu niż czekać, aż problem przyjmie większe rozmiary.

Strona główna

Zamgławianie termiczne:

W zamgławiaczach termicznych ciecz robocza odparowuje pod wpływem wysokiej temperatury, a następnie skrapla się przy kontakcie z chłodniejszą atmosferą pomieszczenia. Powstała mgła o średnicy kropli już od 0,5 mikrona utrzymuje się w powietrzu, co umożliwia dłuższy kontakt preparatu bójczego ze zwalczanym organizmem, jak również to że wraz ze specjalnie dobranymi preparatami mikro kropelki docierają w najmniejsze szczeliny i kryjówki insektów sukcesywnie je eliminując.

Zamgławianie i co potem?

Krok 1: Podczas zamgławiania pomieszczenia nie należy przebywać w pomieszczeniu bez odzieży ochronnej oraz maski filtrującej.

Krok 2: Po zakończonym zamgławianiu należy pozostawić zamknięte pomieszczenie w przypadku odkażania minimum na 2h a w przypadku dezynsekcji na co najmniej 3h.

Krok 3: Przez conajmniej 1h wietrzyć pomieszczenie.

Krok 4: Przetrzeć blaty, które będą miały styczność ze skórą lub żywnością

Zamgławianie - miejsca gdzie wykonujemy:

   mieszkania, domy

    szkoły, przedszkola, uczelnie,

    biura,

    w obiektach po zalaniach,

    w pomieszczeniach sanitarnych w tym salach chorych, w gabinetach lekarskich,

    w miejscach użyteczności publicznej,

    w pomieszczeniach po zgonach,

    pojazdy,

    magazyny, hale

    obiekty inwentarskie,

    chłodnie,

    w pomieszczeniach z klimatyzatorami itp.

Metoda opryskowa działanie preparatów

Nasze preparaty pozostawione na pryskanej powierzchni od zakończonego zabiegu działają minimum 21-35 dni i nadal skutecznie oddziałują na insekty. Dla ssaków już po 2-3 godzinach (czas przeprowadzania zabiegu, schnięcia i wietrzenia pomieszczeń) od zabiegu są bezpieczne.

Metoda opryskowa jak działa

Metoda kontaktowo-żołądkowa działa poprzez sporządzenie mieszanki wody wraz z koncentratem (opryskiem).

Opryskujemy miejsca bytowania owadów : powierzchnie za szafkami kuchennymi, kratkami wentylacyjnymi, przestrzeń za i pod lodówką, kuchenką, pralką, zmywarką, parapety i inne miejsca, oczywiście w zależności od zwalczanego insekta. W przypadku dezynsekcji całego mieszkania w pokojach  spryskujemy również krawędzie oraz spód łóżek i listwy przypodłogowe.

Powierzchnie spryskuje się liniowo lub punktowo.

Metoda opryskowa

Najbardziej klasyczna metoda - oprysk ciśnieniowy wraz z użyciem sprawdzonych środków wysokiej jakości z zawartością perytroidów. Opryskiwacz ciśnieniowy wytwarza krople o wielkości ok. 200 mikronów. 

Skuteczna metoda zwalczania insektów tj. pluskwy, prusaki, mole spożywczemole odzieżowerybików cukrowychmrówekgryzków (psotników), os, szerszeni, rozkruszków, much i innych insektów.

Skuteczna metoda zwalczania drobnoustrojów tj. wirusy, bakterie, grzyby.

Zamgławianie co to jest?

Zamgławianie (mgła) wraz z użyciem sprawdzonych środków wysokiej jakości z zawartością pyretroidów uważane jest za jedno z najskuteczniejszych  metod zwalczania trudnych insektów tj. pluskwy domoweprusaki, wszy, pchły, kleszcze i inne owady. 

Poprzez zastosowanie odpowiednich środków dezynfekujących jedna z najskuteczniejszych metod oczyszczania pomieszczeń z wirusów, bakterii oraz drobnoustrojów.

Skutecznie oczyść swoje otoczenie, nie zwlekaj zadzwoń już dziś!

795 225 707

 Skontaktuj się z nami.    pogotowie@dddsecretservice.pl

+48 795 225 707  

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic.